Ankara | 0538 514 16 03

araçlarımız

kamyonlar

kamyon

Evden eve nakliyat hizmetlerimizde kullandığımız araçlar, ev nakliyesi için uygun şekilde dizayn edilmiş kapalı çelik kasalı kamyonlardır. Evden eve nakliye hizmetlerimizde, ev eşyası taşımak için en uygun şekilde kapalı çelik kasası bulunan ve kasa içleri güvenli eşya taşımaya göre düzenlenmiş araçlarımız kullanılmaktadır.

araçlar

evden eve nakliyat araçlarımız

Araçlarımızın kasaları eşyanın en emniyetli şekilde taşınması için hazırlanmıştır. Tüm evden eve nakliyat hizmetlerimiz kendi araçlarımızla verilmektedir. Her taşıma işleminin tamamlanmasından sonra nakliyat araçlarımızın iç ve dış temizliği ile bakımları yapılarak bir sonraki nakliyat hizmetine hazır hale getirilir.

Evden Eve Nakliyat Araçlarımız

Nakliyat hizmetine başlarken, evden eve taşınacak tüm ev ve ofis eşyalarınız, eşya cinsine en uygun ambalaj malzemesi ile itina ile ambalajlanır ve evden eve nakliyat hizmetine hazır hale getirilirek aracımıza yüklenir.

Az sayıdaki ev veya ofis eşyanızın nakliyesi için küçük araç temin etmekteyiz. Şehiriçi veya şehirler arası taşınacak tüm eşyalarınız için uygun fiyatlı profesyonel çözümler sunmaktayız.